Klub odwołuje derbowy telebim
11 października 2016, 07:23 | Autor: RyanZapowiadana na 16 października organizacja imprezy w Parku Baden-Powella z okazji 63. Derbów Łodzi nie odbędzie się. Widzew postanowił zrezygnować z telebimu z uwagi na pogodę.
Oto treść komunikatu, opublikowanego na stronie widzew.com:
Z przykrością zawiadamiamy, że planowana impreza masowa z telebimem nie odbędzie się.
Decyzją Zarządu, mimo pozytywnej opini Wydziału Kryzysowego Urzędu Miasta Łodzi ws. imprezy masowej w parku Baden Powella, klub odwołuje organizację wydarzenia ze względu na możliwe załamanie pogody.
Wszystkich zainteresowanych przepraszamy za zaistniałą sytuację. Warunki pogodowe, które zapowiadane są na weekend, zwiększają ryzyko problemów techniczych prowadzonej transmisji, co mogłoby popsuć wspólne oglądanie 63. derbów Łodzi.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska