Szefowie Widzewa nie idą na derby
10 października 2016, 17:32 | Autor: RyanKibice Widzewa nie będą mogli wziąć udziału w tegorocznych derbach Łodzi. Choć prezes ŁKS Tomasz Salski mówił publicznie, że zamierzał wpuścić blisko tysiąc fanów RTS, na trybunie przy al. Unii zasiądą w najbliższą niedzielę tylko gospodarze.
Ze swoimi kibicami zamierzają solidaryzować się także szefowie klubu z al. Piłsudskiego. Jak ustalił WTM, zarówno Marcin Ferdzyn czy Rafał Krakus, na spotkanie nie pójdą. „ŁKS zaoferował nam pięć wejściówek. Zarząd na pewno z nich nie skorzysta. Uznaliśmy, że skoro na meczu nie mogą być nasi kibice, my również podziękujemy. Być może zaproponowane zaproszenia przekażemy naszym sponsorom, o ile będą chętni wybrać się na al. Unii” – skomentował Krakus.








Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska