Koniec głosowania na pomnik ŚP. „Sobola”

10 października 2016, 16:05 | Autor:

Ludwik_Sobolewski

Do północy trwało internetowe głosowanie w Budżecie Obywatelskim Łodzi na 2017 rok. Wśród zgłoszonych projektów znalazła się między innymi koncepcja budowy pomnika ŚP. Ludwika Sobolewskiego, największego architekta sukcesów Widzewa.

Kibice RTS mogli najpierw głosować na budowę pomnika (w dniach 10-18 września) tradycyjnym sposobem, czyli na papierowych kartach. Dłużej, bo równy miesiąc (10 września – 9 października) można było oddawać swoje głosy drogą internetową.

Akcję związaną z głosowaniem na ten ciekawy sposób upamiętnienia osiągnięć legendarnego „Sobola” promowaliśmy na WTM. Bierny nie był także klub, który nie tylko przygotował specjalną stronę internetową, ale również zorganizował konkurs dla fanów, którzy zbiorą największą ilość głosów. Nagrodą za dostarczenie minimum 30 będzie możliwość zwiedzenia budowy nowego stadionu.

Wkrótce przekonamy się, czy starania opłaciły się. Po zliczeniu głosów przez Urząd Miasta Łodzi dowiemy się, czy pomnik doczeka się realizacji. Ogłoszenie wyników planowane jest na 18 października.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress