Kaczorowski w zaszczytnym gronie!
14 lipca 2017, 13:04 | Autor: Ryan
Sto zdjęć, sto lat, stu niezwykłych ludzi, m.in. Anna Dymna, Hanna Zdanowska, Robert Makłowicz… i kibic Widzewa! O Marcinie Kaczorowskim znów jest głośno – tym razem znalazł się w zaszczytnym gronie!
Aneta Cabaj i Paweł Karbownik to para łódzkich fotografów. Realizuje ona projekt „Sto lat, sto zdjęć, sto twarzy”. To portrety niezwykłych osób z roczników 1917 — 2017. Są to osoby o różnych zawodach, pozycjach społecznych i doświadczeniach życiowych: politycy, aktorzy, muzycy etc. Wśród nich znalazł się właśnie Marcin Kaczorowski, kibic i wieloletni masażysta łódzkiego Widzewa.
Autorzy pracują nad ostatnimi zdjęciami. Wystawa fotografii obędzie się w sierpniu w Łodzi. Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć wszystkich bohaterów projektu, przeczytacie na WTM oraz na Facebooku twórców.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska