Akademia Widzewa wznowiła treningi

4 maja 2020, 15:43 | Autor:

Pierwsza drużyna zrobi to dopiero jutro, a grupy młodzieżowe Akademii Widzewa już dziś rozpoczęły treningi na Łodziance po ponadpółtoramiesięcznej przerwie – informuje widzew.com. Zajęcia będą się jednak odbywały według ścisłych zasad.

Przede wszystkim, zgodnie z rozporządzeniem premiera Mateusza Morawieckiego, jednocześnie może brać w nich udział maksymalnie sześciu zawodników. Zamknięte będą szatnie, a na obiekt przy ul. Małachowskiego będą mogli wejść tylko piłkarze i trenerzy. Wszystkich obowiązywać będzie dezynfekcja, pomiary temperatury i zakrywanie twarzy (z wyjątkiem przebywania na boisku).

Najważniejsze jednak, że młodzi gracze Akademii Widzewa wreszcie mogą wrócić do regularnych treningów. Na razie nie wiemy, czy w tym sezonie będzie im jeszcze dane rywalizować w meczach o punkty. Decyzję w tej sprawie Polski Związek Piłki Nożnej ma podjąć najpóźniej 11 maja. Szanse na wznowienie rozgrywek ligowych nie są jednak zbyt duże.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Zygmunt
4 lat temu

Przepraszam, że nie na temat, ale wielu z nas tutaj na WTM, wałkuje temat ośrodka treningowego. Bardzo ciekawy pomysł wg mnie zgłosił użytkownik Tommy, link poniżej (komentarze):

https://www.widzewtomy.net/a-boisko-przy-niciarnianej-wciaz-zarasta/

Może warto, żeby klub poważniej przyjrzał się tej opcji? Jest na miejscu Krzysztof Kamińskim, nasza legenda, jest pierwszy punkt zaczepienia.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x