„Akcja Szkoła” ze sporym rozmachem!

11 września 2017, 19:22 | Autor:

W zeszły poniedziałek w Polsce rozpoczął się rok szkolny 2017/2018. Z tej okazji kibice Widzewa postanowili przygotować specjalną „Akcję Szkoła„. Zamówiono, a następnie rozdano ponad cztery tysiące zeszytów z widzewskimi motywami!

Akcja objęła zarówno Łódź, jak i całe województwo. Część zeszytów trafiła do dzieciaków ze szkół na terenie wielu widzewskich osiedli, między innymi Radogoszcza i Starego Widzewa. Widzewskie upominki otrzymali także najmłodsi z kilku fan-clubowych miast – tutaj prym wiodły Zgierz, Łowicz, a także Rawa Mazowiecka. Warto wspomnieć, że zeszyty zostały ufundowane z kibicowskiej zbiórki, swoją cegiełkę do pomocy dołożył też rawski Urząd Miasta.

Głównym inicjatorem akcji było stowarzyszenie OSK „Tylko Widzew”, a także działający w jego strukturach Oddział Rawski OSK. Przeprowadzona została ona we współpracy z partnerem Widzewa, Panta Plast, dzięki któremu możliwe było przekazanie dzieciom tak dużej liczby zeszytów. Jesteśmy pewni, że takie inicjatywy zaprocentują już w najbliższej przyszłości, a stadion przy Piłsudskiego zapełni się tysiącami młodych fanatyków!

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress