TMRF znów w akcji!

11 września 2017, 21:35 | Autor:

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że w miniony weekend swój debiut w ligowych rozgrywkach zaliczyła nowa drużyna występująca pod szyldem TMRF, która złożona jest z chłopców urodzonych w 2008 roku i młodszych.

Konstantynów Łódzki znów okazał się gościnny dla Widzewa. Mecz z Włókniarzem zakończył się wygraną młodych widzewiaków aż 10:4! Pierwszy oficjalny mecz w historii okazał się więc bardzo udany i jesteśmy pewni, że chłopcy jeszcze wiele razy dadzą nam powody do dumy.

Rozgrywki w grupie Orlik E2 ruszyły już tydzień temu, jednak na prośbę gości z Rosanowa mecz 1. kolejki został przełożony na najbliższy czwartek. Wszystkich, którzy chcieliby na własne oczy przekonać się, jak radzą sobie nasi podopieczni, zapraszamy na boisko AZS przy ul. Lumumby. Początek spotkania o 17:30.

Włókniarz Konstantynów Łódzki – TMRF Widzew Łódź 4:10
Kłys 2, Mroziński 2, Celmer 2, Zieliński, Dybisiak, Wójcik, Bloch

TMRF: Mikołaj Kuczyński – Jan Dominiak, Dominik Mroziński, Piotr Marczewski, Denis Kerre, Maksymilian Dybisiak, Wiktor Zieliński, Mikołaj Celmer, Wojtek Bloch, Szymon Karpiński, Adam Kamiński, Oskar Politowicz, Wiktor Kłys, Igor Wójcik

Trener: Kacper Rus

Poczynania naszej drużyny śledzić można na naszym profilu na Facebooku. W przypadku pytań, a także ewentualnej chęci pomocy prosimy o kontakt pod adresem [email protected]. Na razie trudno podać nam szczegóły związane ze stałym miejscem do treningów. Wszyscy zainteresowani mogą uzyskać niezbędne informacje od trenera Kacpra Rusa pod numerem telefonu +48 668 249 056.

W najbliższym czasie planujemy uruchomienie kolejnych grup, na razie jednak musimy uporać się z kilkoma problemami, między innymi związanymi właśnie z obiektem, na którym moglibyśmy stale trenować. Na pewno będziemy Was informować o szczegółach!

Tymczasem możemy oficjalnie ogłosić, że TMRF jest znów w grze!

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress