Zapisy na wyjazd do Gliwic i Poznania
15 września 2013, 11:10 | Autor: RedakcjaInformujemy, że w najbliższą środę, 18. września, w kasie nr 1 na Widzewie (od strony al. Piłsudskiego) będzie można zapisać się na wyjazdowe mecze do Gliwic i Poznania. Zapisy potrwają od godziny 15:00 do 17:00.
Jest to jedyna szansa dla osób niezrzeszonych w żadnej zorganizowanej grupie, aby zapisać się na mecz z Piastem. Kolejne zapisy na wyjazd do Poznania uzależnione będą od zainteresowania wśród grup zorganizowanych.
Koszt wyjazdu do Gliwic, wraz z przejazdem autokarem, to 70zł. Koszt wyjazdu do Poznania, wraz z przejazdem pociągiem specjalnym, to 100zł. Nie ma możliwości zakupienia samego biletu na mecz!
Do zapisu potrzebny będzie numer karty kibica (wymagana aktualizacja profilu o wizerunek twarzy).







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska