Alvarez wypada na mecz ze Stalą

8 kwietnia 2024, 09:02 | Autor:

Wczorajszy mecz z Piastem Gliwice był udany dla zawodników Widzewa, gdzie mimo nie najlepszego stylu gry, udało się zdobyć komplet punktów. Niestety, na sobotni pojedynek w Mielcu widzewiacy stracili jednego zawodnika.

W drugiej połowie, a dokładnie w 77. minucie do notesu sędziowskiego trafił bowiem Fran Alvarez. Hiszpański pomocnik faulował jednego z gliwiczan za co ujrzał czwarty w tym sezonie żółty kartonik. Oznacza to pauzę w sobotnim meczu ze Stalą Mielec.

Kto zastąpi Alvareza? Szansę od pierwszej minuty może wreszcie dostać Sebastian Kerk lub Noah Diliberto, mniej prawdopodobne wydaje się wystawienie od pierwszej minuty Dominika Kuna. Jakie decyzje podejmie Daniel Myśliwiec przekonamy się już w sobotę.

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kuba
3 miesięcy temu

Szkoda, że wypada na Stal, bo przydałby się z pewnością, ale z drugiej strony to dobrze, bo wyczyścił się na Ruch i Raków, mecze, które swój ciężar będą miały (szczególnie Ruch na Śląskim)

Jura
Odpowiedź do  Kuba
3 miesięcy temu

Wszyscy mieli się wykartkować na mecz z Ruchem, dlatego Fran taki wściekły był na tę kartkę.

Kali
3 miesięcy temu

Obstawiam Kuna

Marcin
Odpowiedź do  Kali
3 miesięcy temu

Też stawiam na Dominika Kuna

nasztata
3 miesięcy temu

Pytanie, czy Kerk jest w stanie zagrać w większym wymiarze czasowym. Jest jeszcze nasze najnowsze wzmocnienie Dilliberto.

Wasiu
Odpowiedź do  nasztata
3 miesięcy temu

Kerk nie jest w stanie grać na wysokim tętnie przez 20 min musi jeszcze chwilę poczekać

Kołomir
Odpowiedź do  Wasiu
3 miesięcy temu

A niby skąd masz takie informacje, masz wgląd do danych. Po co pisać bzdur bez pokrycia, sam Myśliwiec mówił że oboje są gotowi do grania ale drużyna dobrze funkcjonuje i dla tego nie chce mieszać. A Kerk pokazuje nawet w tych 20 minutach jak gra jaką ma technikę i przegląd pola i wcale nie musi biegać 13 km żeby dać dużo drużynie. Od początku Kerk za Nunesa a Deliberto z Hanuskiem w środku i zobaczymy jak to będzie wyglądać. Czy w przyszłym sezonie będzie można na nich budować drużynę.

Kamil_
Odpowiedź do  nasztata
3 miesięcy temu

A jaka różnica jest 5 zmian jak nie da rady to ktoś go zmieni a rytm meczowy musi łapać.

xxx
3 miesięcy temu

Pan Wichniarek powiedział, że nie są zainteresowani ściąganiem uzupełnień tylko wzmocnień, więc może Diliberto? Wiadomo, że Ligue 2 to nie jest zbyt wysoki poziom, ale patrząc na to, że grał tam w miarę regularnie, to jednak liczyłem na to, że będzie zaliczał o wiele więcej tych minut

Fan Henia
3 miesięcy temu

Żaden problem, przecież nawet jak go sprzedadzą, to na jego miejsce mamy niemały tłok…

10
0
Would love your thoughts, please comment.x