Ampfutbolista Widzewa potrzebuje pomocy! (aktualizacja)

29 kwietnia 2021, 15:00 | Autor:

W miniony weekend zawodnicy Widzewa Łódź zainaugurowali rozgrywki Amp Futbol Ekstraklasy. Niestety, poznański turniej zakończył się fatalnie dla jednego z nich, Sebastiana Idowskiego, który doznał poważnej kontuzji kolana. Aby wrócić do sprawności, musi przejść zabieg oraz kosztowną rehabilitację.

Fundacja KTOŚ, pod opieką której pozostaje widzewiak, zainaugurowała zbiórkę na pokrycie niezbędnych kosztów. Jej opis prezentujemy poniżej, a wszystkich zachęcamy do wpłat:

UWAGA! Potrzebna pomoc!

Sebastian – nasz podopieczny i napastnik naszej ulubionej drużyny Widzew Łódź Amp Futbol doznał poważnej kontuzji kolana i potrzebuje kosztownej rehabilitacji. Pomóżmy mu wrócić do zdrowia! Piłka po naszej stronie!

Jaki jest plan?

Rekonstrukcja kolana a potem długa i specjalistyczna rehabilitacja. Jej koszt to sześć tysięcy złotych. Bez niej operacja nie ma sensu. Rehabilitacja będzie nietypowa i tym trudniejsza, że Sebastian nie będzie mógł polegać na drugiej, zdrowej nodze. Stracił ją osiem lat temu pod kołami tramwaju.

„Gram w drużynie od początku. Sport daje mi pozytywnego kopa do życia. Z chłopakami jesteśmy jak rodzina. Każdy turniej to jest święto. Boję się myśleć, że mógłbym już nie wrócić do gry” – mówi Sebastian i dodaje, że chciałby też móc jeszcze w przyszłości zagrać w piłkę ze swoimi trzema synami. To z myślą o nich walczy każdego dnia, pozbierał się psychicznie po wypadku, wyszedł z uzależnienia od alkoholu, znalazł pracę, zaczął trenować.

Dziś los znów rzuca mu wyzwanie. Sebastian ma w sobie ducha walki i wolę zwycięstwa. Podczas rehabilitacji da z siebie wszystko. Potrzebuje tylko, żeby dać mu szansę.

Pomóż teraz!

Użyj przycisku „Przekaż datek” (TUTAJ) lub w tytuł przelewu wpisz „rehabilitacja Sebastiana”.

Fundacja KTOŚ
mBank: 07 1140 2004 0000 3802 7802 2021

Walczymy z czasem!

Polub, pomóż, podaj dalej!

Aktualizacja:
Poniżej prezentujemy stanowisko sekcji Widzew Łódź Amp Futbol na temat zbiórki:

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x