Rozpoczęła się kolejna licytacja dla Brunona!

29 kwietnia 2021, 21:30 | Autor:

Rozpoczynamy kolejną licytację w ramach pomocy dwuletniemu Brunonowi Osłowskiemu, który walczy z poważną chorobą – dystrofią mięśniową Duchenne’a. Ponownie trafił na nią bardzo ciekawy gadżet związany z Widzewem Łódź, a całkowity dochód z jego sprzedaży przekazany zostanie na wsparcie chłopca!

Do zdobycia jest unikatowy herb łódzkiego klubu, który mierzy piętnaście centymetrów i wykonany został z drewna jesionowego oraz dębowego o grubości dwóch centymetrów. Organizatorem całej akcji jest oczywiście Widzewska Emigracja, czyli fan club zrzeszający kibiców czterokrotnego mistrza Polski zamieszkujących Wyspy Brytyjskie. Jego przedstawiciele zapowiedzieli, że zwycięzcy dorzucą gadżet-niespodziankę!

Licytacja rozpoczęła się właśnie na naszym profilu na Facebooku od standardowej kwoty 100 złotych. Potrwa do wtorku, 4 maja, do godziny 19:10. Oferty składać można w komentarzach pod zamieszczonym poniżej postem. Zachęcamy do wzięcia udziału, bo pieniądze przekazane zostaną na bardzo potrzebny cel, czyli pomoc w walce ze schorzeniem!

 

Dystrofia mięśniowa Duchenne’a jest chorobą nieuleczalną i postępującą, dlatego rodzice chcą zapewnić chłopcu jak najlepsze warunki oraz poprawić jego jakość życia. Mają przy tym nadzieję, że Bruno będzie mógł jak najdłużej poruszać się samodzielnie. Część z zabiegów rehabilitacji muszą sami finansować, co stanowi dla nich duże obciążenie. Z tego powodu gorąco zachęcamy do wsparcia, którego udzielić można TUTAJ. Co ciekawe, swoją pomoc zapowiedziała również Akademia Widzewa, która 16 maja zorganizuje turniej pod nazwą Młody Widzew Cup dedykowany Brunonowi. Więcej informacji W TYM MIEJSCU.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x