Arka zwolniła trenera (aktualizacja)

19 października 2021, 14:32 | Autor:

Kolejny trener stracił pracę w I lidze! Po Radosławie Mroczkowskim, z którym ostatnio pożegnała się Resovia, tym razem zmiany na stanowisku pierwszego szkoleniowca dokonała Arka Gdynia. Nadmorskiego zespołu dłużej nie będzie więc prowadził Dariusz Marzec.

Były już opiekun gdynian rozpoczął swoje rządy w grudniu poprzedniego roku. Pod jego wodzą drużyna zajęła czwarte miejsce w I lidze, po czym poległa w pierwszej rundzie baraży, dotarła też do finału Pucharu Polski. Od początku tego sezonu Arka spisuje się poniżej oczekiwań, a Marzec był bliski zwolnienia już kilka tygodni temu. Wtedy uratowała go jednak wygrana z widzewiakami, ale teraz odwrotu nie było, o czym poinformował na Twitterze Janekx89.

Kto teraz przejmie stery w Gdyni? Na razie nie wiadomo, a gronie potencjalnych kandydatów jest choćby niepracujący nigdzie od dłuższego czasu Ryszard Tarasiewicz (napisał o tym na Twitterze Roman Kołtoń). Czy to on będzie nowym trenerem, przekonamy się wkrótce. Żółto-niebiescy zajmują w tabeli szóste miejsce, a do czołowej dwójki tracą pięć punktów.

Aktualizacja:
Arka Gdynia oficjalnie poinformowała, że jej nowym trenerem został Ryszard Tarasiewicz.

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
21
0
Would love your thoughts, please comment.x