B. Poczobut: „Wizyta Widzewa to święto w każdym mieście”

31 lipca 2019, 20:29 | Autor:

W sobotnim spotkaniu z Gryfem Wejherowo w barwach Widzewa oficjalnie zadebiutował Bartłomiej Poczobut. Choć drużyna nie spisała się najlepiej, pomocnik był zadowolony, że udało jej się zdobyć trzy punkty.

Mecz z Gryfem nie był łatwy dla łódzkiej drużyny. „Wiedzieliśmy, że to ciężki teren i trudno tu się gra. Wiadomo, że rywale będą się nastawiać na Widzew. Wizyta Widzewa to święto w każdym mieście, bo przyjeżdża wielki klub. Grają u nas wielkie nazwiska, przyciągają kibiców” – powiedział w pomeczowej rozmowie.

Podopieczni Marcin Kaczmarka pokazali wolę walki i w ostatnich minutach potrafili odwrócić losy spotkania. „Dopisaliśmy trzy punkty, nikt nie może nam zarzucić złej gry. Wydaje mi się, że pokazaliśmy charakter, który musimy pokazywać w każdym meczu. Taka wygrana buduje i myślę, że będzie coraz lepiej, bez zbędnej dramaturgii” – podkreślił pomocnik.

Jak były gracz GKS Katowice ocenił swoje pierwsze tygodnie w Widzewie? „Od początku wiedziałem, że jest tu super klub, fajna szatnia, drużyna i świetni ludzie. Cieszę się, że mogłem tutaj przyjść” – zakończył Bartłomiej Poczobut.