Cetnarski w sobotę wraca do Polski. Zagra w Widzewie
31 stycznia 2014, 22:01 | Autor: RyanDzisiejsza decyzja Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych PZPN była czynnikiem bardzo pomocnym przy finalizacji negocjacji z nowymi zawodnikami. Jutro do Polski przylatuje Mateusz Cetnarski, by wzmocnić łódzką drużynę.
Pomocnik przebywał ze Śląskiem Wrocław na zgrupowaniu w tureckim Belek. Do Łodzi udać miał się już kilka dni temu, ale na przeszkodzie stanęło odwołanie Krzysztofa Malinowskiego i piłkarz musiał odwołać lot. Rzecznik prawa związkowego przegrał jednak dzisiaj przed Komisją Odwoławczą, którą zgodnie z naszymi zapowiedziami wydała korzystny werdykt dla klubu.
Dzięki temu sprawa transferu Cetnarskiego jest już praktycznie przesądzona. Jutro zawodnik wróci do kraju i uda się do Uniejowa, wkrótce podpisze umowę. Barwy Widzewa reprezentować będzie co najmniej do końca sezonu. Jeśli zespół utrzyma się w ektraklasie, to kontrakt zostanie przedłużony.








Lech Poznań
Legia Warszawa
Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź
Śląsk Wrocław
Wisła Płock
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Radomiak Radom
Piast Gliwice
Cracovia
Korona Kielce
Motor Lublin
Raków Częstochowa
Wieczysta Kraków 
Świt Nowy Dwór Maz.
Pelikan Łowicz
Wisła II Płock
KTS Weszło Warszawa
Wigry Suwałki
Jagiellonia II Białystok
Widzew II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
Mławianka Mława
Warta Sieradz
Ząbkovia Ząbki
Lechia Tomaszów Maz.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
Polonia Lidzbark Warm.
KS CK Troszyn