Jutro mecz z ROWem. Zapraszamy na kosza !
31 stycznia 2014, 22:04 | Autor: karolinkaRozpoczęcie piłkarskich rozgrywek już za 2 tygodnie, zapraszamy więc na dopingową rozgrzewkę przed ligą !
Jutro w Hali Parkowej o godzinie 18:00 na parkiet wybiegną koszykarki Widzewa i rybnickiego ROWu. Spotkanie będzie idealną okazją do odegrania się na Rybniczankach za środową porażkę w Pucharze Polski. Przypomnijmy, że nasze dziewczyny przegrały wyjazdowe spotkanie w Rybniku 70:75 po całkiem niezłym meczu, który był zarówno meczem inauguracyjnym, jak i pożegnalnym Widzewianki bowiem, niestety, odpadły z rozgrywek.
Przypominamy także, że trwa głosowanie na pierwszą zagraniczną piątkę w Meczu Gwiazd, który już za niedługo zostanie rozegrany w Gdyni. O głosowaniu pisaliśmy już na łamach WTM tutaj. Nominowane zostały Tynniki Crook i Sarah Boothe.
Ciekawie zapowiada się także kibicowski aspekt tego meczu. Grupa Widzew Basket Fans zrzeszająca najbardziej zagorzałych fanów koszykarek Widzewa zapowiada mobilizację. Specjalnie na to spotkanie pokuszono się o kibicowski gadżet – smyczkę, która do nabycia będzie na hali. Cena 10 pln. Przypominamy, że na spotkaniach koszykarek od niedawna spotkać można także bęben oraz megafon, które to sprzęty pomogą ogarnąć jutrzejszy chaos na hali :)
Tradycyjnie zapraszamy na mecze naszych koszykarek ! Bilety w cenie 8 pln do nabycia w kasie przed meczem. Dzieciaki i młodzież wchodzą na mecz za darmo.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska