CLJ U-17: Zła passa przerwana

28 listopada 2022, 11:13 | Autor:

Bardzo dobrze będą wspominali miniony weekend juniorzy młodsi Widzewa Łódź. W ramach pierwszej kolejki rundy rewanżowej w Centralnej Lidze Juniorów, podopieczni Jakuba Grzeszczakowskiego udali się do Białej Podlaskiej i wygrali z tamtejszym Podlasiem 1:0.

Jak czytamy na oficjalnej stronie widzew.com, początek spotkania był dla łodzian ciężki, bowiem gospodarze przeważali i sprawiali widzewiakom sporo trudności wysoko narzuconym pressingiem. Do przerwy jednak bramki nie padły. W drugiej części meczu czerwono-biało-czerwoni wyglądali znacznie lepiej i po kilku zmianach w składzie zaczęli radzić sobie z wysoko grającym rywalem. W 67. minucie dla Widzewa trafił Krzysztof Supera i jak się później okazało, była to jedyna bramka w tym meczu.

Wygrana pozwoliła piłkarzom Widzewa przerwać słabą serię pięciu ligowych porażek z rzędu. Ostatni mecz w tym roku siedemnastolatkowie rozegrają na wyjeździe, w sobotę o godzinie 12:00, a w roli rywala wystąpi AKS SMS Łódź.

Podlasie Biała Podlaska – Widzew Łódź 0:1 (0:0)