Członkowie Klubu 1910 spotkali się z zarządem Widzewa
1 kwietnia 2022, 08:30 | Autor: Wojtek
Bardzo interesujący wieczór spędzili członkowie Klubu 1910, którzy pojawili się wczoraj w restauracji „W Sercu Łodzi”. Mieli oni bowiem możliwość spotkania się z zarządem Widzewa Łódź, w osobach prezesa Mateusza Dróżdża oraz wiceprezesa Michała Rydza. Pytań do sterników czterokrotnego mistrza kraju było bardzo dużo!
To kolejna taka akcja, która zorganizowana została przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców „Tylko Widzew”. W ubiegłych latach zaproszenia na spotkania otrzymywali choćby Martyna Pajączek, Maciej Szymański, Marcin Kaczmarek czy też Janusz Niedźwiedź. Tym razem do dyspozycji fanów byli włodarze czerwono-biało-czerwonych. Kibice pytali ich o interesujące ich kwestie, związane z ważnymi tematami – między innymi relacji z magistratem.
Zarząd Widzewa opowiadał, jakie są jego krótko- i długoterminowe plany związane z łódzkim klubem, o ośrodku treningowym, o tym, że chciałby, aby klub jak najszybciej zaczął zarabiać na sprzedaży zawodników. Nie mogło także zabraknąć aspektów związanych z marketingiem, oficjalnym sklepem czy też autokarem. Prezes Dróżdż zdradził, że myśli o organizacji letniego sparingu z zagranicznym zespołem i o nawiązaniu dłuższej współpracy w tej kwestii. Szefowie łodzian nie uciekali od tematów stricte sportowych: postawy piłkarzy czy zimowych transferów.
Czwartkowe spotkanie trwało ponad dwie godziny, a na jego zakończenie członkowie zarządu otrzymali od OSK „Tylko Widzew” puzzle ze zdjęciem stadionu, z życzeniami, by aby jak najszybciej poukładali widzewskie sprawy. Z pustymi rękami nie wyszło też dwudziestu pięciu członków Klubu 1910, którzy uhonorowani zostali odznakami drugiej i trzeciej kategorii, przyznawanymi za za przekroczenie określonego progu wpłat na rzecz Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy. Przypomnijmy, że aby przystąpić do Klubu 1910, należy wpłacić na konto WOWP minimum dziesięć złotych przez trzy miesiące z rzędu. Obecnie taki status ma już ponad osiemset osób. Więcej informacji o akcji znaleźć można na oficjalnej stronie TUTAJ.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Super sprawa. Ja nie mogłem być
, ale jestem w Klubie1910 od ładnych kilku lat.
10 zł śmiech na sali,30 minut roboty robola podnieść do 100 zł
Może mało ale liczba wpłacających nadal jest mała. Nie chodzi o elitarne grono, a o szeroka dostępność. Tak, aby każdy mógł pomóc jeśli ma taką ochotę
A Ty ile wpłaciłeś?