Znamy nazwisko sędziego niedzielnego meczu
31 marca 2022, 14:25 | Autor: Kamil
Polski Związek Piłki Nożnej opublikował dzisiaj pełną obsadę sędziowską 26. kolejki I ligi. Dowiedzieliśmy się z niej, że do prowadzenia niedzielnego meczu pomiędzy Widzewem Łódź a GKS Tychy postanowiono oddelegować Wojciecha Mycia z Lublina.
Ten 32-letni arbiter, który już od kilku sezonów rozstrzyga zawody na poziomie centralnym, w przeszłości miał cztery okazje do spotkania z widzewiakami. Dwie w Pucharze Polski, przy okazji domowych pojedynków ze Śląskiem Wrocław (2:0) i GKS Jastrzębie (4:1), a także dwie w lidze, w tym sezonie na wyjeździe z Arką Gdynia (1:3) i Stomilem Olsztyn (2:0).
W obecnych zmaganiach Myć prowadził piętnaście meczów, w których pokazał sześćdziesiąt dziewięć żółtych kartek, jedną czerwoną i podyktował cztery rzuty karne. W niedzielę pomogą mu Sebastian Szczotka i Mikołaj Kostrzewa, sędzią technicznym będzie Piotr Rzucidło, a systemem VAR zajmą się Jacek Małyszek z Mateuszem Złotnickim.
Obsada sędziowska 26. kolejki I ligi:
Arka Gdynia – Skra Częstochowa, Sylwester Rasmus (Kończewice)
Chrobry Głogów – Puszcza Niepołomice, Albert Różycki (Łódź)
GKS Katowice – Górnik Polkowice, Marcin Szczerbowicz (Olsztyn)
Miedź Legnica – Resovia, Patryk Gryckiewicz (Toruń)
Podbeskidzie Bielsko-Biała – ŁKS Łódź, Piotr Urban (Legionowo)
Sandecja Nowy Sącz – Korona Kielce, Paweł Malec (Łódź)
Stomil Olsztyn – Odra Opole, Mateusz Złotnicki (Lublin)
Widzew Łódź – GKS Tychy, Wojciech Myć (Olsztyn)
Zagłębie Sosnowiec – GKS Jastrzębie, Sebasitan Jarzębak (Piekary Śl.)







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Koledzy ostatnio nie sledze newsów i mam pytanie:
Czy zmieniło się coś odnośnie karnetów? Czy trzeba się zapisywać jak w covidzie, czy porostu sobie wejdę na karnet?
Nie ma już zapisów. Za to musisz mieć ze sobą karnet. A jeśli wiesz, że nie będzie Cię na meczu, to możesz zwolnić miejsce dla kogoś innego.
Wejdziesz na karnet.
Od meczu z Tychami wchodzimy na karnety.
Z tego co wiem to na karnet bez obostrzeń
Wejdziesz na karnet.
https://widzew.com/-/sprawdz-czy-twoj-karnet-jest-aktywny
Nie ma już zapisów jak covidzie. Wchodzimy na karnet
Wchodzisz na karnet i z karnetem
Wracamy do zasad sprzed pandemii, więc tak – normalnie sobie wejdziesz na karnet. Tutaj masz oficjalną informację z klubu:
https://widzew.com/-/sprawdz-czy-twoj-karnet-jest-aktywny
Bez zapisu tylko po staremu.
On jest z Olsztyna czy Lublina w końcu?
Okaże się że z Gdańska hahaha
Tak poważnie to z Lublina
Z Lublina.
Z Lublina
gdyby był z Olsztyna , raczej nie sędziowal by meczu za Stomilem
Ur się w Lublinie, a mieszka w Olsztynie haha
Obowiązują zasady sprzed pandemii. Wchodzisz okazując karnet.
Wiadomo coś czy słowacki bramkarz jest już zgłoszony do rozgrywek?
Jeszcze nie.