Członkowie zarządu spotkali się z dziennikarzami

13 marca 2019, 13:24 | Autor:

Dziś w pubie „W Sercu Łodzi” odbyło się kolejne spotkanie włodarzy Widzewa z przedstawicielami mediów. Uczestniczyli w nim wszyscy trzej członkowie zarządu: prezes Jakub Kaczorowski, wiceprezesi Tomasz Jędraszczyk i Piotr Szor. Na miejscu nie zabrakło też WTM.

Wydarzenie miało charakter nieformalny i było świetną okazją, by dobrze zapoznać się z nowymi sternikami łódzkiego klubu. Jako pierwszy na pytania odpowiadał prezes Kaczorowski. Mówił on m.in. o dopinaniu organizacyjnych detali w klubie, a także kwestiach związanych z organizacją młodzieżowego mundialu. „Jesteśmy poumawiani wewnętrznie, mamy też zaplanowane spotkania z instytucjami zewnętrznymi. Wszystko idzie w dobrym kierunku” – powiedział.

Prezes zapytany został również o… formę piłkarzy Widzewa. W tym temacie również zachował spokój. „Jestem spokojny, że ten koniec będzie taki, jak sobie wszyscy życzymy. Sytuacja jest opanowana, a trener wie co ma robić. Mecz u siebie pokazał, że musimy intensywnie pracować nad strefą mentalną, bo to niekoniecznie dobrze zapracowało. Jestem jednak przekonany, że awansujemy” – dodał Kaczorowski.

Później głos zabrał Jędraszczyk, odpowiedzialny w klubie za kwestie marketingowe. Nie zabrakło pytań o stronę piłkarską, wiceprezes mówił także o współpracy sponsorskiej. „W klubie jest bardzo dużo tematów, więc potrzebujemy czasu, by mieć pełną orientację w składowych, z których zbudowany jest Widzew. Dlatego na razie bezpośrednich rozmów ze sponsorami nie było” – zdradził na spotkaniu.

Do dyspozycji dziennikarzy pozostawał również Tomasz Wójt, właściciel lokalu „W Sercu Łodzi”. „Pub został stworzony z myślą o najwierniejszych kibicach w Polsce. Mam nadzieję, że będziemy się w nim regularnie spotykać i świętować sukcesy Widzewa” – wyjawił w swojej wypowiedzi.

To kolejne w ostatnim czasie spotkanie przedstawicieli Widzewa z mediami. Ich celem ma być poprawienie komunikacji zewnętrznej w klubie. Następnych można się spodziewać już wkrótce.

13
Dodaj komentarz

7 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
mateusz

A ja proponuje w następnym meczu żeby doping poprowadził Arkadiusz Stolarek, tak tylko jednorazowo żeby pokazać aktualnie sterującym dopingiem jak to winno wyglądać, bo na meczu z Rowem było żenująco słabo

Rafi

To fakt, był kiepski. Może cegiełkę do tego dołożyła nasza drużyna w żenującym występie.

Tomek

Ale różnica jest taka , że nawet jak grali bardzo słabo to Stolar potrafił tak podkręcić, taką korbę zrobić że głowa mała. Np. po straconych bramkach doping był jeszcze głośniejszy (np. mecz z Motorem), a nie RTS nic się nie stało i wracamy do piosenki tylko ciszej.

Przydałoby się coś zrobić, aby cały Zegar słyszał prowadzącego. Myśle, że Stolar mimo wszystko miał łatwiejsze zadanie bo Zegar był dużo mniejszy i łatwiej było go słyszeć w każdym zakątku. Teraz sytuacja jest trudniejsza i dopiero po pewnym czasie skojarzyłem, że to może być przyczyną (taka mysl gdy gdy byłem nieco dalej od gniazda).

Adam

Wtf…slodkie pierdzenie

Toso

Tylu prezesów, tylu dyrektorów a w aplikacji nie ma komu dodać Kato do drużyny:(

Piotr Z.

Marcel Stefaniak też zaginął w akcji

Sebastian

Na tym zdjęciu to Tarot na prezesa wyglada

Qbek

Jak jest z tym pubem. Przed meczem było w ch.. ludzi więc drogo chyba nie jest?

Matt

Piwo 0,5l – 10 zł

ObserwatorRTS

Byłem dziś i są super śniadanka i tanie lunche. Dodatkowo można spotkać zawodników Widzewa . Jest klimat

Matt

Niestety pub nie ma cały czas zezwolenia na normalną sprzedaż alkoholu, mogą tylko w dniu meczu…

miki

Pany, czy są jakieś godziny zwiedzania stadionu poza meczowo?

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress