Rozpoczyna się program „Młody Widzew”

13 marca 2019, 18:28 | Autor:

Już 23 marca wystartuje program „Młody Widzew”. Będzie to cykl zajęć sportowych, kierowany do chłopców i dziewczynek urodzonych w latach 2012 – 2015, który pozwoli połączyć trening z zabawą.

Jak czytamy na widzew.com, zajęcia w ramach programu będą miały charakter opowieści ruchowej, połączonej z elementami koordynacji oraz techniki. Zostały one przygotowane tematycznie, zaś ich motywy przewodnie dotyczyć będą popularnych bajek. Najmłodsi wcielą się w postaci swoich ulubionych bohaterów filmów animowanych.

Inicjator projektu, Marcin Płuska, wierzy, że „Młody Widzew” nie tylko zaktywizuje dzieci, ale również pozwoli im związać się emocjonalnie z klubem. „Osadzenie ich ulubionych bajek w widzewskiej rzeczywistości sprawi, że już od pierwszych lat będą czuć związek z naszym klubem, a Widzew zyska kolejne pokolenie kibiców, a także potencjalnych piłkarzy” – powiedział oficjalnej witrynie.

Oprócz Płuski, zajęcia prowadzić będą też Damian BedynekSebastian MaderaDariusz NawrockiHubert Poliszuk Norbert Smorawski. Każde dziecko powinno przyjść z jednym rodzicem, mieć ze sobą piłkę i własny strój sportowy. Ten ostatni obowiązuje również opiekuna.

Treningi odbywać się będą na obiektach treningowych przy ul. Małachowskiego w soboty, 23 marca, 6, 13 i 27 kwietnia, 11 i 25 maja oraz 8 i 15 czerwca. Trwać będą 60 minut. Zbiórka zaplanowana została na godzinę 8:15, zaś zajęcia rozpoczną się piętnaście minut później. Liczba miejsc jest nieograniczona!

Foto: widzew.com

2
Dodaj komentarz

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
urek

Super sprawa!

Robert

Ja z młodym na pewno przyjdę. Niech rośnie młody Widzewiak.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress