Czubak rozwiązał kontrakt z Widzewem

6 sierpnia 2021, 15:42 | Autor:

Bardzo niespodziewane wieści przekazała nam przed chwilą oficjalna witryna klubowa widzew.com. Jak czytamy na jej łamach, piłkarzem Widzewa Łódź dłużej nie będzie Karol Czubak. Umowa z rosłym napastnikiem została rozwiązana za porozumieniem stron.

Młody snajper trafił na al. Piłsudskiego przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu. Nie udało mu się jednak wywalczyć miejsca w podstawowym składzie, w czym przeszkadzały mu głównie kontuzje. Kolejnego urazu doznał również tego lata i stracił przez niego zdecydowaną większość okresu przygotowawczego. Przez niespełna rok w czerwono-biało-czerwonych barwach rozegrał siedemnaście oficjalnych spotkań, w których dwukrotnie trafił do siatki.

Na tym koniec, bo kontrakt z Czubakiem został rozwiązany za porozumieniem stron. „Biorąc pod uwagę etap budowy zespołu na nowy sezon, jak również obecną sytuację zawodnika, wspólnie doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie umożliwienie Karolowi dalszego rozwoju w innym klubie” – powiedział dyrektor sportowy Łukasz Stupka.

Subskrybuj
Powiadom o
90 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
90
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x