Jest decyzja w sprawie Iraciego

1 lutego 2018, 10:07 | Autor:

Daniele Iraci nie zostanie piłkarzem Widzewa. Młody piłkarz, posiadający zarówno włoskie, jak i polskie obywatelstwo, zakończył już testy w łódzkim klubie. Do oceny jego przydatności sztabowi szkoleniowemu wystarczył występ w środowym meczu sparingowym.

Młody obrońca lub pomocnik pojawił się na poniedziałkowym treningu widzewiaków i starał się przekonać do siebie Franciszka Smudę. Dostał szansę we wczorajszym meczu z Termami Nerem Poddębice – w pierwszej połowie partnerował Princewillowi Okachiemu na środku pomocy, w drugiej zagrał przez kilkanaście minut z Damianem Kostkowskim na środku obrony. Klubowa witryna podała, że nie przekonał trenera.

Cały czas testy kontynuują Okachi oraz Marek Zuziak.