Derby jednak w niedzielę?

23 września 2021, 20:25 | Autor:

Od dłuższego czasu trwa saga związana z terminem 67. Derbów Łodzi. Wygląda jednak na to, że w końcu poznaliśmy ich ostateczny termin, przynajmniej nieoficjalnie. Mają one zostać rozegrane w niedzielę, 24 października o godzinie 18:00 – poinformowała „Wyborcza”.

Początkowo termin derbowego starcia ustalony został sobotę, 23 października, na godzinę 19:10, ale było wiadomo, że kluczowe i tak będzie zdanie Polsatu. Ten także chciał postawić na sobotę, lecz na godzinę 12:40, co nikomu się nie podobało. Przy al. Piłsudskiego liczyli na termin piątkowy, który jednak okazał się niemożliwy, bo na czwartek zaplanowany został mecz reprezentacji Polski kobiet. Widzewiacy nie mogliby więc ani razu potrenować na płycie.

Całe szczęście, wszystko wskazuje na to, że wreszcie udało się dojść do porozumienia. Według doniesień „Wyborczej”, derby mają odbyć się późnym niedzielnym popołudniem, co chyba powinno wszystkich zadowolić. Na razie nie wiemy, czy będą transmitowane przez Polsat (choć to raczej pewne). Oficjalne informacje na ten temat przekazane zostaną wkrótce.

Subskrybuj
Powiadom o
29 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
29
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x