Derby Łodzi ostatecznie 17 maja

16 lutego 2017, 16:28 | Autor:

lks_widzew

Wczorajsze doniesienia odnośnie możliwości przełożenia Derbów Łodzi ze środy na weekend wzbudziły niemałe emocje. Części kibiców się to spodobało, inni narzekali. Jak zwykle w tego typu przypadkach nie uda się dogodzić każdemu.

Ostatecznie spotkanie z lokalnym rywalem zostanie rozegrane w pierwotnie zakładanym terminie, czyli w środę, 17 maja, o godzinie 19:10 – dowiedział się WTM. To dobra wiadomość szczególnie dla fanów z zagranicy, którzy zdążyli zabukować już bilety lotnicze.

Środowy termin nie przeszkadza też klubowi. Dziś Przemysław Klementowski gościł na spotkaniu w Łódzkim Związku Piłki Nożnej, gdzie dyskutowano na temat derbowego meczu. „Uznaliśmy, że termin 17 maja, w środę jest dla nas korzystny. Mamy tutaj na uwadze naszych kibiców mieszkających poza Polską. Dotarły do nas sygnały, że kupili już oni bilety na samolot i zmiana terminu byłaby dla nich kłopotliwa” – mówił nam wiceprezes Widzewa.

Przypomnijmy, że jesienne derby zakończyły się remisem 2:2. Gole dla RTS strzelali Daniel Mąka oraz Mateusz Michalski. Zwycięstwo wymknęło się widzewiakom z rąk w 89. minucie spotkania!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress