Dobre wieści z treningu. Radwański już w pełni zdrowia
26 maja 2020, 11:48 | Autor: Kamil
Kolejny trening mają już za sobą piłkarze Widzewa. Podobnie jak wczoraj, podopieczni Marcina Kaczmarka stawili się na Łodziance przed południem. Dobrą informacją jest powrót do pełnej sprawności Adama Radwańskiego!
Przypomnijmy, że pomocnik łódzkiego klubu spędził większość poniedziałkowych zajęć ćwicząc indywidualnie z klubową fizjoterapeutką Eweliną Bućko. Jak się okazało, 22-latek dzień wcześniej doznał niegroźnego stłuczenia i po prostu potrzebował wolniejszego dnia. Dzisiaj wszystko wróciło do normy, a Radwański mógł trenować z całym zespołem.
Wtorkowe zajęcia miały nieco luźniejszy przebieg. Jak informował na antenie Widzew.FM Arkadiusz Stolarek, praca skupiła się przede wszystkim na szlifowaniu stałych fragmentów gry, w tym… wrzutów z autu! Nie zabrakło oczywiście tradycyjnych elementów taktycznych, a nawet gry w „dziadka” ze… sztabem szkoleniowym!
Zaglądamy na trening, a tam nieczęsty widok: gra w dziadka z trenerami! 🇦🇹 pic.twitter.com/SIgdidhUtA
— Widzew Łódź (@RTS_Widzew_Lodz) May 26, 2020
W bieżącym mikrocyklu treningowym piłkarze Widzewa spotkają się jeszcze na dwóch zajęciach – jutro na stadionie oraz w czwartek ponownie na Łodziance. Piątek będzie dniem wolnym, a od soboty ruszą przygotowania już bezpośrednio pod mecz ze Skrą Częstochowa, zaplanowanego na przyszłą środę.







Lech Poznań
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
Górnik Zabrze
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Legia Warszawa
Radomiak Radom
Motor Lublin
Pogoń Szczecin
Piast Gliwice
Cracovia
Widzew Łódź
Korona Kielce
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Olimpia Elbląg
Mławianka Mława
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Broń Radom
KS Wasilków
Znicz Biała Piska