Drwęca z nowym trenerem
1 listopada 2016, 18:14 | Autor: RyanDrwęca Nowe Miasto Lubawskie będzie najbliższym przeciwnikiem Widzewa w III lidze. W niedzielnym spotkaniu 15. kolejki zespół gospodarzy do walki o trzy punkty poprowadzi nowy trener. Poprzedni złożył dymisję półtora tygodnia temu.
Wojciech Tarnowski zrezygnował z posady po porażce na swoim boisku ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. W łódzkich mediach błędnie sugerowano, że zastąpić może go Marcin Płuska. Nowym szkoleniowcem Drwęcy został Krzysztof Wierzbicki, który zadebiutował w tej roli w minioną niedzielę, pokonując w Lubawie tamtejszy Motor 4:0.
Drwęca jest nie tylko najbliższym rywalem widzewiaków, ale także jednym z największych kontrkandydatów do wywalczenia awansu do II ligi. Niedzielne spotkanie będzie więc bardzo istotne dla układu tabeli.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska