Dwie oferty w przetargu na budowę boiska przy stadionie

4 kwietnia 2024, 10:57 | Autor:

Po jednym przełożeniu terminu, wczoraj o godzinie 10:00 nastąpiło otwarcie ofert w przetargu na budowę boiska naturalnego podgrzewanego przy „Sercu Łodzi”. Łącznie stanęły do niego dwie firmy.

Przypomnijmy, iż przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wybudowanie nowego boiska z podgrzewaną murawą naturalną o powierzchni pola gry 105 x 68 metrów, zlokalizowanego na działce przy al. Piłsudskiego 138 w miejscu części istniejącego parkingu do likwidacji.

Wykonawca musi również wybudować nowy mur oporowy, przebudować sieć ciepłowniczą, instalację oświetleniową, dojazd do ulicy Sępiej, a także parking na 20-50 miejsc. Nowe boisko będzie miało podgrzewaną murawę w oparciu o instalację na bazie glikolu, a także nawadnianie.

W budżecie została zaplanowana kwota 4 622 700 złotych brutto. Do przetargu stanęły dwie firmy – Dropservice Sp. J. oraz Interhall Sp. z o. o. Obie niestety nie mieszczą się w budżecie. Tańszą ofertę złożyła firma Dropservice z kwotą 9 900 000, więc sporo brakuje. Czy zamawiający dołoży brakującą kwotę?

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wasiu
3 miesięcy temu

Czy u nas to może być w końcu normalnie bo to śmiech na sali coś chcą dać ale na nic nie wystarczy Pani Zdanowska kasa dla Widzewa bo już Pani ukochany klub w fortuna 1 liga

Maliniak
Odpowiedź do  Wasiu
3 miesięcy temu

Nie będzie żadnego boiska. To był pic na wodę żeby w zamian za usunięcie Dróżdża coś obiecać. Teraz miasto Stamirowskiemu znów obiecuje Start i ten coraz bardziej zniechęca się do Bukowca. Wszystko zacznie się od nowa z wyborem lokalizacji. A trenować będziemy na sztucznym na Łodziance przez kolejne 10 lat.

carlo1910
Odpowiedź do  Maliniak
3 miesięcy temu

Ośrodek treningowy powinien być we „wschodniej” części Łodzi!

Fan Henryka
3 miesięcy temu

Niezły spec analityk budżet planował….

Jan
3 miesięcy temu

Ta brakująca kwota to drugie tyle co przeznaczono na całą budowę. Będzie to trwało latami…

urek
3 miesięcy temu

Kilka procent mozna w takich przypadkach dołożyć, ale połowę? Hue hue tak ważne boisko dla jedynki ujajone. Czy w tym mieście syfie może być choc raz normalnie cos zorganizowane, zaplanowane itp?

Tetris
3 miesięcy temu

Przeciez stadion elkaesu kosztowal bagatela 100 baniek wiecej. Na domiar zlego koszt bez sensu bo stadion pustkami swieci. Gdzie jak nie w takiej sytuacji wyrownywac niewspolmierne wydatki na lodzkie stadiony

Sławek
3 miesięcy temu

A który parking ma być zlikwidowany ???

Last edited 3 miesięcy temu by Sławek
8
0
Would love your thoughts, please comment.x