„Dzień z Akademią Widzewa” przed niedzielnym meczem

8 października 2021, 08:30 | Autor:

Każde domowe spotkanie Widzewa Łódź ma inny akcent tematyczny. Tym razem przedmeczowe wydarzenia skoncentrowane będą na Akademii Widzewa. Przed starciem z GKS Jastrzębie będzie można także oddawać głosy w Łódzkim Budżecie Obywatelskim – czytamy na łamach oficjalnej witryny klubowej widzew.com.

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego na murawie pojawią się zawodnicy zespołów do lat 16 i 17, którzy zostaną nagrodzeni pucharami od prezesa Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Ci pierwsi za zwycięstwo w lidze, a drudzy za awans do Centralnej Ligi Juniorów U-17. Oprócz tego, poznamy siedmiu laureatów w plebiscycie współorganizowanym z OSK „Tylko Widzew” na najlepszych piłkarzy rundy wiosennej drużyny Akademii Widzewa. Ogłoszone zostaną też nazwy dwóch nowych klubów współpracujących z czterokrotnym mistrzem Polski.

W strefie kibice obecny będzie z kolei Młody Widzew. Przy stadionie pojawią się małe boiska treningowe, na których aktywności dla dzieci prowadzić będą wykwalifikowani trenerzy. Nie zabraknie stanowiska rekrutacyjnego, gdzie będzie można zapisać swoją pociechę na regularne treningi. Młodzi widzewiacy włączą się także w działania charytatywne – razem z kibicami zbierać będą pieniądze na rzecz sześciomiesięcznego chłopca z Łodzi, Leona Grzywy, walczącego z rdzeniowym zanikiem mięśni. Więcej informacji znaleźć można TUTAJ.

W niedzielę będzie też można oddawać głosy na projekt „W cieniu Serca Łodzi – ciąg ławek oraz szpaler drzew przy Stadionie Miejskim przy al. Piłsudskiego 138” w Łódzkim Budżecie Obywatelskim (więcej TUTAJ). Będą je zbierali wolontariusze, ale nie tylko, bo również – co ciekawe – członkowie zarządu Widzewa. Na trybunach znów pojawią się zaś zorganizowane grupy dzieci i młodzieży – tym razem w liczbie siedmiuset osób, z widzewskich fan clubów ze Skierniewic, Sochaczewa, Pabianic, Tuszyna oraz Końskich.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x