J. Wrąbel: „Trenerzy motywują nas do ciężkiej pracy”

8 października 2021, 12:25 | Autor:

Drugim uczestnikiem dzisiejszej konferencji prasowej poświęconej niedzielnemu meczowi z GKS Jastrzębie był Jakub Wrąbel. Bramkarzowi Widzewa Łódź w dwóch ostatnich ligowych spotkaniach udało się zachować czyste konto, zaś teraz ma nadzieję na podtrzymanie tej serii. O czym mówił w rozmowie z dziennikarzami?

Golkiper liczy na to, że trzy punkty ponownie zostaną w „Sercu Łodzi”. „To był długi tydzień, podczas którego przygotowywaliśmy się do tego meczu. W ostatnim spotkanie u siebie wygraliśmy, mam nadzieję, że w niedzielę uda nam się to powtórzyć i pokonać Jastrzębie. Bardzo liczę na to, że to starcie znów zakończy się naszym zwycięstwem” – dowiedzieliśmy się.

Widzewiacy mierzyć się będą z ostatnią drużyną w tabeli I ligi, ale z całą pewnością jej nie zlekceważą. „Nie wydaje mi się, żeby w naszych szeregach było większe rozluźnienie. Trenerzy cały czas motywują nas do ciężkiej pracy oraz do tego, żeby utrzymywać koncentrację na jak najwyższym poziomie. Wydaje mi się, że będziemy dobrze przygotowani. Ostatnie mecze dały nam pozytywny bodziec, więc teraz tę formę postaramy się podtrzymać” – stwierdził bramkarz.

Czym śląska ekipa może zaskoczyć podopiecznych Janusza Niedźwiedzia? „Pierwszą analizę przeciwnika mieliśmy już wczoraj. Jastrzębie stara się rozgrywać piłkę, ale też wykorzystuje swojego dobrze dysponowanego napastnika, podając w jego sektory. Nasi obrońcy są jednak przygotowani na fizyczną grę, więc powinni zneutralizować to zagrożenie” – zauważył 25-latek.

Wrąbel jest przekonany, że GKS postawi gospodarzom trudne warunki i nie przyjedzie po najniższy wymiar kary. „Choć Jastrzębie jest ostatnią drużyną w tabeli, to na pewno nie przyjedzie i się nie położy. Już ostatni nasz mecz to pokazał. Rywale stworzyli nam wtedy bardzo trudne warunki do gry. Tak samo może to wyglądać teraz. Jak to w piłce bywa, wszystko się może wydarzyć, lecz liczymy na to, że zagramy na zero z tyłu” – dodał na koniec.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x