E. Bołbot: „Każda z nas walczyła w tym meczu”

30 grudnia 2023, 17:05 | Autor:

Koszykarki Widzewa Łódź przegrały wczoraj swój ostatni tegoroczny mecz o punkty. Podopieczne Anny Chodery uległy we własnej hali ekipie MOSIR Bochnia 71:74. Mimo porażki gra widzewianek w wielu fragmentach mogła się podobać. Jak miniony pojedynek wyglądał z perspektywy Emilii Bołbot?

Spotkanie z trzecią drużyną ligi było bardzo dynamiczne, a o jego rezultacie przesądziły ostatnie akcje meczu. „Zdecydowały dziś detale. Uważam, że zagrałyśmy dziś naprawdę dobry mecz. Ostatnie sekundy przyniosły jednak proste, ale niewykorzystane przez nas rzuty. Dałyśmy z siebie wszystko, ale pamiętajmy, że w pierwszym meczu w Bochni przegrałyśmy bardzo wysoko, a w tym meczy każda z nas walczyła. Właśnie walka była założeniem na ten mecz, bo w ostatnich meczach pokazałyśmy wszystkim, że umiemy walczyć z każdym” – usłyszeliśmy na gorąco po meczu.

Mimo porażki, zawodniczka odnotowała w tym spotkaniu bardzo dobre fragmenty w grze. „Staram się, żeby tak było. Ciężko pracuję na treningach, a dziś z dziewczynami grało mi się wyjątkowo dobrze. Na pewno coraz lepiej wygląda nasza gra zespołowa i faktycznie widzimy się na parkiecie. Pod tym względem w naszej grze widać na pewno duży progres” – stwierdziła 20-latka.

Losy spotkania rozstrzygały się dosłownie w ostatnich akcjach pojedynku. Czego zdaniem zawodniczki zabrakło do odniesienia zwycięstwa? „W ostatnich sekundach brakło po prostu wykończenia, ale i tak jestem dumna z mojej drużyny. Myślę, że był to w naszym wykonaniu dobry mecz zespołowy” – zakończyła Emilia Bołbot.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x