Fantastyczny weekend młodych widzewiaków

18 września 2017, 10:59 | Autor:

Oprócz pierwszej drużyny i zespołu rezerw, w weekend grali też juniorzy Widzewa. Zarówno walczący o awans do Centralnej Ligi Juniorów juniorzy starsi, jak i reprezentujący TMRF Widzew ich młodsi koledzy z rocznika 2008 rozgromili swoich przeciwników!

Podopieczni Radosława Wasiaka w ostatniej kolejce wygrali z Ceramiką Opoczno 8:1 i do spotkania z Piotrcovią Piotrków Trybunalski przystępowali w roli murowanych faworytów. Już w pierwszej połowie młodzi piłkarze pokazali swoją wyższość i do przerwy prowadzili 3:0. Prawdziwy pogrom rozpoczął się jednak dopiero w drugiej części meczu. Widzewiacy strzelili wtedy 10 bramek, ostatecznie deklasując piotrkowian 13:0! Warto wspomnieć, że cztery razy na listę strzelców wpisał się Krystian Oliński, który w ten weekend strzelił gola także dla rezerw. Po dwa trafienia zaliczyli z kolei Marcel Pięczek Robert Marcinkowski.

Również 13 bramek w swoim meczu strzeliła drużyna TMRF Widzew z rocznika 2008. Występujący w rozgrywkach grupy Orlik E2 zespół prowadzony przez Kacpra Rusa pokonał swoich rówieśników z KS Kutno 13:2. Chłopcy z TMRF są po reaktywacji prawdziwą rewelacją rozgrywek – w 3 meczach zdobyli 33 bramki i są liderem tabeli. Mamy nadzieję, że w kolejnych meczach będą kontynuować tę świetną passę!