Garbarnia – Widzew (foto)
17 czerwca 2020, 22:12 | Autor: BercikZapraszamy do oglądania galerii zdjęciowej ze środowego meczu pomiędzy Garbarnią Kraków a Widzewem Łódź. Podopieczni Marcina Kaczmarka wygrali 3:1, dzięki czemu przełamali swoją fatalną serię z ostatnich dwóch tygodni!
Autor zdjęć: Bercik
Kliknij, by przejść do galerii







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Ładnie zagrali, wybiegali. Jedyne co smuci to za każdym razem jak strzelimy bramkę nie umiemy /nie mamy taktyki na kontry tylko starają się grać technicznie i próbują trzymać piłkę co im nie wychodzi i tracą bramkę.
Ochłonąłem. Oglądałem debatę prezydencką, ale ponieważ to strona Widzewa, to nie poruszam tematów politycznych. Za dziś piłkarzom i trenerowi Dziękuję. Było nerwowo i czasami bez wiary w zwycięstwo, ale 3 bramka wszystko wynagrodziła. Mamy problem „bogactwa” w środku pomocy, ale na bokach wielkie braki – i w obronie i w pomocy. A obrona w środku? Zamilczę.
Jak nie poruszyłeś,jak poruszyłeś?
To ja się dołączę i nic nie poruszę tylko napiszę ” Za 12 dni wyPAD „
To, że gdziekolwiek przeczytałeś coś więcej, niż słowo polityka składam na karb tego, że w dniu meczowym walisz browary…
Robak był dzisiaj świetny! Pokazał się jak prawdziwy kapitan.
Wreszcie dużo akcji było budowanych środkiem (granie na ścianę z Robakiem) nie tylko skrzydłami. Zauważyłem nawet jedną zaletę Ojamy – całkiem przyzwoicie gra kombinacyjnie na małej powierzchni.
Teraz pokażmy podobną ambicję z Lechem a będę spokojny o wynik.