Gąsior wrócił do treningów z zespołem

8 sierpnia 2019, 18:35 | Autor:

Piłkarze Widzewa trenują właśnie na Łodziance po raz ostatni przed meczem z Błękitnymi Stargard. Na zajęciach stawiła się okrojona kadra, z którą pracuje wracający do zdrowia Marcel Gąsior.

Jeszcze wczoraj pomocnik ćwiczył indywidualnie, pod okiem Eweliny Bućko. Dziś jednak, pierwszy raz od dłuższego czasu, uczestniczył w treningu z całą drużyną, choć wciąż nie w pełnym wymiarze. W drugiej części zajęć opuścił bowiem zespół i dalej trenował już tylko z zajmującym się przygotowaniem motorycznym Kamilem Migdałem.

Na Łodziance zabrakło trzech młodych graczy: Jakub MikołajczakaJakuba Jasińskiego Kamila Piskorskiego. W treningu bierze więc udział dwudziestu jeden piłkarzy, spośród których trener Marcin Kaczmarek wybierze meczową „dwudziestkę”. Można się spodziewać, że jedynym „odpalonym” będzie Gąsior

4
Dodaj komentarz

2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
K1910

Pytanie z innej beczki czy na sektory B1 i B2 zostały sprzedane wszystkie bilety czyli 903 szt ?

Krzysztofpiastòw

Oby koniec pecha Marcela,i jeżeli nie to proszę mnie poprawić,czy pozycja na boisku Gąsiora pokrywa się z pozycją Radwańskiego?

Wojtek

Pokrywa się z tego co wiem

Cordoba

Gąsior może grać zarówno na pozycji Radwańskiego jak i Poczobuta.Bynajmniej u trenera Skowronka w Stali takie miał zadania.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress