Górnik – Widzew (kulisy)

15 marca 2022, 22:00 | Autor:

Na kanale klubowej telewizji Widzew TV pojawiły się już kulisy niedzielnego meczu pomiędzy Górnikiem Polkowice a Widzewem Łódź. W tym dziewięciominutowym materiale można zapoznać się z najciekawszymi fragmentami starcia, które zakończyło się rezultatem 0:0.

Zapraszamy do oglądania!

13 komentarzy
Zibi

Niestety remis z ostatnim zespołem w lidze nie napawa do optymizmu,już słychać głosy za awansuje Miedz i Arka .W 75 minucie meczu trener Polkowic krzyknął „ Dalej! Nic nie grają słabi są !” A pare minut później po wątpliwej żółtej karcie dla górnika do sędziego „ Panie sędzio w życiu tego nie wygrają !” Chyba już wszyscy widza nasze słabości !
Prawda jest teka ze Widzewek na wiosnę nie zagrał jeszcze w miarę dobrego meczu , mimo wygranej ze Stomilem grą nie zachwycili

Janek
Odpowiedź do  Zibi

Nie trener, tylko Janusz z trybun, którego możesz sobie zobaczyć w tym właśnie materiale.

Reminio

Tylko na wiosnę??? Od 15 meczów nie możemy dobrze zagrać. Trzy wiosna, siedem ostatnich jesień i 5 sparingów. Wymeczone, nie do oglądania i bez stylu gra. Jak pisałem, że sparingi też mają znaczenie, że powinno się grać ładnie i wygrywać to gamonie i pseudo fanatycznii patrzący przez różowe okulary mbie minusowali , że sparingi nie sa wazne , bo trenują taktykę . Bo grając że słabszymi, mając ambicje i lepszy skład obowiązkiem jest wygrywac zawsze. I gdzie jest ta taktyka, schematy …od dawna jest źle i lepiej nie będzie. Teraz siedzą cicho i płaczą ze Widzew gra źle. Ze awansu… Czytaj więcej »

noody

proszę nie dołujcie……………………

Widzewie Quo Vadis?
Odpowiedź do  noody

Dokladnie :) a raczej :(… wrzucanie skrótów z tego spotkania, podsumowań, ocen, kulisów jest jak rozdrapywanie paskudnych ran albo plucie w twarz kibiców. Ja aż takich skłonności sado-maso nie mam żeby to oglądać… powinno być 1minutowe wystąpienie, „zawiedliśmy was, przerypaliśmy to jak leszcze, wybaczcie…”
Bo ja rozumiem, że po dramatycznym meczu byśmy z uwagi na brak szczęścia to zremisowali, ale tu kazdy przeszedł obok tego spotkania…

Last edited 2 lat temu by Widzewie Quo Vadis?
Mar

Stypy oglądał nie bede

Lukasz

Po tak słabym meczu i stracie punktów z ostatnim zespołem ligi nawet po meczu nie było widać złości, głowa w dół i do szatni. Gołym okiem widać brak zaangażowania

MslashM

Jest malutki plusik, drugi mecz na zero z tyłu. Trzeba wziąć jednak pod uwagę, że armat to nasi ostani dwaj rywale nie mieli.