Goście z Wierzbicy i Lubrańca w „Sercu Łodzi”

19 września 2023, 15:00 | Autor:

Po aferze biletowej, dotyczącej wejściówek na mecze polskiej kadry, łódzki klub zaprosił na mecz z Cracovią młodzież z Orła Wierzbica. Na trybunach „Serca Łodzi” pojawiło się jednak więcej młodych kibiców.

Wśród widzów na niedzielnym spotkaniu mogliśmy zobaczyć najmłodszych adeptów piłki nożnej z Akademii Orła Wierzbica. Łódzki klub postanowił zaprosić ich na niedzielny mecz po tym, jak Polski Związek Piłki Nożnej nie przekazał im wcześniej obiecanych biletów na mecz Polaków z Wyspami Owczymi.

Na stadion przybyła także młodzież z MGKS-u LubraniecKlubu Współpracującego z łódzkim klubem z powiatu włocławskiego. Ekipy z Wierzbicy i Lubrańca bardzo dobrze bawiły się podczas niedzielnego pojedynku, który zakończył się zwycięstwem łodzian 2:0.

foto: Marcin Bryja / www.widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
JaToJa1910
9 miesięcy temu

No i brawo.

ZAWSZE TYLKO WIDZEW
9 miesięcy temu

Bardzo dobra inicjatywa, trzeba propagować Widzew wśród młodzieży. A na marginesie, będzie w końcu jutro Trybuna Prasowa w Radiu Widzew, czy jeszcze trzeba poczekać?

Wlad
9 miesięcy temu

Brawa dla Zarządu za zaproszenie tych dzieciaków.

Last edited 9 miesięcy temu by Wlad
RedMan
9 miesięcy temu

Wszystko co w PZPN żmudną pracą przez lata wypracował Boniek ten warchoł Kulesza zniszczył w kilka miesięcy. Wrócił przaśny związek jak za Dziurowicza, Laty czy Kręciny i reszty leśnych ludków. Kulesza tą aferą z dzieciakami chciał ich chyba nawet przebić. Zamiast się rozwijać cofnęliśmy się kilka dekad do tyłu.

andirts
Odpowiedź do  RedMan
9 miesięcy temu

Gdyby tak Kulesza potrafił cofnąć nas do…przodu, no to jeszcze, jeszcze byłoby to do przyjęcia

5
0
Would love your thoughts, please comment.x