H. Zdanowska: „Wszystko w rękach zarządu”

30 listopada 2016, 19:08 | Autor:

zdanowska_dzieci1

W środowy wieczór, jak co tydzień, na antenie TV Toya oglądać mogliśmy program „Piłka Meczowa”. Tym razem była to audycja specjalna, nadawana na żywo prosto z nowego stadionu Widzewa. Udział w programie wzięła między innymi prezydent Hanna Zdanowska.

Zdaniem Zdanowskiej inwestycja przy Piłsudskiego 138 realizowana jest wzorcowo, choć decyzja o jej rozpoczęciu była trudna. „To nie była łatwa decyzja, bo tak naprawdę moglibyśmy znaleźć taką samą ilość zwolenników, co przeciwników tej budowy. A zwłaszcza budowy dwóch stadionów. Czasami trzeba jednak podejmować trudne decyzje” – mówiła prezydent Łodzi.

Czy nowy obiekt będzie dla Widzewa trampoliną do dalszych sukcesów? To zależeć będzie także od warunków, na jakich będzie on użytkowany „Chcemy, żeby sposoby naliczania opłat za wynajem, na wszystkich stadionach, były  takie same. Zarówno na obu piłkarskich stadionach, jak i w przyszłości na stadionie żużlowym” – mówiła Zdanowska. „Teraz wszystko zależy od zarządu. Zobaczymy czy wykorzysta tą szansę. Myślę też, że do łódzkiego sportu przyjdą teraz sponsorzy. Wcześniej było trudno ich namówić z uwagi na jakość infrastruktury” – dodała w „Piłce Meczowej”.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress