Widzewiacy z wizytą w gimnazjum

1 grudnia 2016, 13:49 | Autor:

widzew_gimnazjum

Korzystając z przerwy pomiędzy rundami piłkarze Widzewa odpowiedzieli na zaproszenie dyrekcji Gimnazjum nr 44 w Łodzi. Do placówki w środę udała się sześcioosobowa delegacja klubu. Spotkanie było bardzo sympatyczne.

Jak relacjonuje widzew.com, do gimnazjum wybrali się: Michał Choroś, Marcin Kozłowski, Bartłomiej Gromek, Sebastian Zieleniecki, Krzysztof Możdżonek oraz Patryk Strus. Wraz z piłkarzami byli też trener Tomasz Muchiński i kierownik Marcin Pipczyński.

Spotkanie miało tradycyjny charakter. Goście opowiadali o sobie, zdradzając kulisy bycia piłkarzem, a także odpowiadali na liczne pytania uczniów. Nie brakowało rozmów na tematy związane z derbową rywalizacją czy walką o awans do II ligi. Później przeprowadzano konkursy: wiedzy na temat Widzewa oraz piłkarskiej żonglerki. Podbijano piłkę zarówno indywidualnie, jak i w parze z wybranym zawodnikiem. Na koniec jak zawsze widzewiacy byli do dyspozycji wszystkich chętnych, co kończyło się wieloma wspólnymi zdjęciami czy autografami.

„Takie spotkania są bardzo fajnym przeżyciem. Pokazują, że niezależnie od wyników czy miejsca, w jakim chwilowo znajduję się Widzew, to nie jest zwykły klub. Mam nadzieję, że młodzi kibice będą wspierać nas na nowym stadionie w walce o awans” – podsumował wizytę Marcin Kozłowski, cytowany przez klubową witrynę.

Foto: widzew.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress