W jaką liczbę karnetów celuje klub?

2 grudnia 2016, 08:23 | Autor:

karnety_zegar

Trwa dystrybucja karnetów na rundę wiosenną, którą piłkarze Widzewa spędzą już na nowym stadionie. Zainteresowanie kibiców jest naprawdę bardzo wysokie i wszystko wskazuje na to, że przebije liczbę abonamentów, założoną przez zarząd.

Jak się dowiedzieliśmy, przy tworzeniu budżetu klubu sternicy RTS przyjęli liczbę trzech i pół tysiąca karnetów. „Tak naprawdę liczba trzy i pół tysiąca to była wersja optymistyczna. Ostrożnie przyjęto też wersję z dwoma tysiącami. Już widzimy, że blisko jest do tej większej, a do tego sprzedaż powinna jeszcze pójść do góry. Niedługo święta, co może zwiększyć zainteresowanie. Byłoby wspaniale, gdyby sprzedało się pięć tysięcy” – mówi nam Rafał Krakus. Sprzedanie takiej ilości wejściówek nie tylko pokryłoby zaplanowane wydatki. Ewentualna nadwyżka może posłużyć do jeszcze większego wzmocnienia zespołu.

Budżetowe oczekiwania szefów Widzew spełnią się lada chwila. Licznik już teraz zbliża się do trzech tysięcy, a niebawem dołączą do niego karnety rozprowadzane wśród zorganizowanych grup za pośrednictwem Stowarzyszenia „Fanatycy Widzewa”. Można już spokojnie przyjąć, że liczba trzech i pół tysiąca karnetów zostanie mocno przekroczona.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress