„Jesień z Widzewem na WTM” – etap 2/11

29 lipca 2013, 00:01 | Autor:

Zapraszamy do udziału w drugim etapie konkursu „Jesień z Widzewem na WTM”. Do wygrania w zabawie są cztery pojedyncze vouchery na sobotni mecz Widzewa z Koroną Kielce.

Co trzeba zrobić, aby wygrać nagrody? Wystarczy udzielić poprawnej odpowiedzi na pytanie związane z najbliższym przeciwnikiem łodzian, kielecką Koroną.

Pytanie brzmi: „W którym meczu w barwach Widzewa debiutowali pozyskani z Korony Kielce: Maciej Mielcarz i Marcin Robak. Podaj nazwę drużyny, z którą wówczas mierzył się RTS oraz datę spotkania”.

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres mailowy: [email protected]. W tytule należy podać hasło „Jesień 2/11”, zaś w treści: imię, nazwisko, nr tel oraz nr Karty Identyfikacji Kibica.
Prosimy także o dodanie adnotacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów konkursowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).”

Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku, 1 sierpnia, do godz. 23:59. Listę czterech zwycięzców drugiego etapu opublikujemy w piątek.

Zapraszamy!