Jesienne karnety a mecz ze Stomilem

21 lipca 2014, 16:31 | Autor:

Prosta

Jak już informowaliśmy Widzew rozegra w rundzie jesiennej jednak nie 9, a 10 spotkań na własnym boisku. Zamianie gospodarza uległo spotkanie ze Stomilem, na prośbę łodzian pierwszy mecz odbędzie się przy Piłsudskiego, a w Olsztynie zespoły zmierzą się wiosną. Ma to na celu zmniejszenie liczby gier w rundzie rewanżowej, kiedy to widzewiacy grać będą na obiekcie zastępczym w Piotrkowie.

Roszada ta spowodowała zmiany w terminarzu ligowym, ale także w kwestiach karnetów na jesienne mecze w Łodzi, sprzedawanych od zeszłego czwartku. Decyzją klubu sprawa zostanie rozwiązana tak, że abonament nadal obowiązywać będzie na pierwsze 9 meczów (a więc również ze Stomilem), a na ostatni mecz na starym stadionie, w którym rywalem Widzewa będzie GKS Katowice, obowiązywać będą wyłącznie jednorazowe bilety dla wszystkich kibiców.

Jesienią na Piłsudskiego przyjadą kolejno: Dolcan Ząbki, GKS Tychy, Stomil Olsztyn, Miedź Legnica, Stal Rzeszów (ma zająć miejsce Floty Świnoujście), Wisła Płock, Bytovia Bytów, Zagłębie Lubin, Olimpia Grudziądz i GKS Katowice.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress