Poniedziałkowy trening z Nowakiem, ale bez „Wiśni”

21 lipca 2014, 18:07 | Autor:

trening

Piłkarze Widzewa zaczęli kolejny, już przedostatni tydzień przygotowań do nowego sezonu. Będzie on inny od poprzednich, bo drużyna uda się na mini zgrupowanie. Dziś i jutro zespół pracować będzie jeszcze na swoim obiekcie, poniedziałkowe zajęcia właśnie trwają.

Na boisku jest już Krystian Nowak, którego lekki uraz mięśniowy wyeliminował z sobotniego sparingu z Dolcanem Ząbki. Zabrakło natomiast Eduardsa Visnakovsa, który co prawda zakończył już testy w Torpedo Moskwa i był spodziewany na dzisiejszym treningi, ale jednak nie zdążył. Łotysz ma być w klubie jutro i jeśli nagle nie wpłynie korzystna oferta transferowa pojedzie z drużyną na obóz do Świdnika.
Reszta kadry wygląda tak samo, jak ostatnio. Dwie jedyne zmiany, to brak Patryka Stępińskiego, który przebywa na testach w angielskim Huddersfield oraz pojawienie się Volodymira Tanchyka. Pozostali testowani zawodnicy nadal trenują pod okiem Włodzimierza Tylaka.

Indywidualnie na siłowni trenował jeszcze Veljko Batrovic. To jedyny gracz, który narzeka na kontuzję. Uraz „Batro” cięgnie się już długo, przyplątał się on pomocnikowi jeszcze podczas ligowego meczu w Kielcach.

Jutro widzewiacy zaliczą jeszcze jedne zajęcia na Piłsudskiego i wyjadą do Świdnika. Na obiektach Avii będą trenować do końca tygodnia oraz zagrają sparingi właśnie z tą ekipą, a także ze Stalą Kraśnik (w Kraśniku).

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress