Jest propozycja nowego terminu meczu z Olimpią

7 listopada 2018, 09:59 | Autor:

Jak ustalił WTM, do Polskiego Związku Piłki Nożnej wpłynął wniosek o zmianę terminu spotkania 18. kolejki pomiędzy Olimpią a Widzewem. Jest to podyktowane ogólnopolskim strajkiem policjantów, którzy masowo udają się na zwolnienia lekarskie.

Komendanci wojewódzcy mają wobec tego problem z zabezpieczeniem ligowych spotkań, stąd naciski na kluby, by te przełożyły na późniejszy termin organizowane przez siebie weekendowe mecze. Jednym z nich jest Olimpia Elbląg, która w sobotę miała podjąć łodzian na swoim stadionie.

Dowiedzieliśmy się, że gospodarze są jednak skłonni przychylić się do wniosku policji, ale zaproponowany nowy termin meczu nie wybiega zbyt daleko w przyszłość. Do pojedynku miałoby dojść w najbliższy piątek, a pierwszy gwizdek usłyszelibyśmy o godzinie 17:00 lub 18:00. Tego dnia funkcjonariusze byliby w stanie zabezpieczyć starcie w Elblągu.

Niechętni do zmiany terminu są szkoleniowcy Widzewa, dlatego jeżeli kluby nie porozumieją się miedzy sobą, decyzja zostanie podjęta odgórnie przez PZPN. Ponieważ do meczu pozostały już tylko trzy dni, ostateczne informację powinny paść jeszcze dzisiaj.

11
Dodaj komentarz

8 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marcin

Czyli zamiast tej soboty, to najblizszy piatek?

Obiektywnie

Tak ten piątek.

siames

no to mega ujowy termin,

Jaki piątek A co z kibicami.Pilka nożną dla kibiców.

Dolar

A mało to razy się grało w piątek ?

pieko

Za wyjątkiem kibiców to piątkowy termin wydaje mi się być optymalny. Piłkarze dzień szybciej będą mogli zmazać plamę za Grudziądz a chyba aż tak nie zaburzy cyklu treningowego Naszemu „kołczowi” ;)

zawor___

.

alex

Jeżeli w piątek to o 20:30.

łukasz

Z nimi zawsze jest problem. A może komendant główny wpadnie na genialny pomysł i zamknie wszystkie stadiony do odwołania ? Wtedy i mecze będą się odbywać a chorzy i przemęczeni milicjanci odpoczną i zregenerują siły.

Czerwone_Teofilow

Zgłosić tych wszystkich darmozjadów na komisję zusowska.

Krzysztof

Piątek dobry termin,bez sensu granie jesienią wiosennych kolejek.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress