Jest wstępna zgoda na przemarsz po meczu z Górnikiem.
25 maja 2010, 20:00 | Autor: Ryan
W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy wstępną decyzję w sprawie przemarszu kibiców Widzewa na ul. Piotrkowską po zakończeniu meczu z Górnikiem Zabrze. Trasa przemarszu została nieco zmodyfikowana, jednak
wszystko wskazuje na to, że w sobotni wieczór 5. czerwca będziemy mogli bez problemu udać się wspólnym pochodem do centrum miasta by świętować razem z naszymi piłkarzami, koszykarkami oraz zaproszonymi gośćmi jubileusz stulecia klubu oraz powrót do piłkarskiej extraklasy. Trasa przemarszu będzie przebiegała al. Piłsudskiego od stadionu Widzewa do skrzyżowania z ulicą Sienkiewicza, następnie tą ulicą dojdziemy do ul. Narutowicza w którą skręcimy by dotrzeć do Piotrkowskiej i dalej już do Placu Wolności. Trwają ostatnie formalności by uzyskać zgodę na wjazd specjalnego autobusu na ul. Piotrkowską, którym to dołączą do nas piłkarze i koszykarki naszego klubu. O wszystkim będziemy informować na bieżąco. Apelujemy o godne zachowanie kibiców Widzewa w czasie całego wydarzenia, ponieważ uzyskanie zgody na ten przemarsz nie było łatwe i jeśli chcemy w przyszłości w podobny sposób świętować sukcesy w extraklasie musimy pozostawić po sobie odpowiednie wrażenie.







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska