Jutro konferencja prasowa nt. WOWP

16 września 2019, 15:28 | Autor:

Jutro na stadionie Widzewa odbędzie się konferencja prasowa, która poświęcona zostanie dotychczasowej i przyszłej współpracy klubu z OSK „Tylko Widzew” oraz Wielką Orkiestrą Widzewskiej Pomocy.

W konferencji wezmą udział przedstawiciele OSK „Tylko Widzew”, a także klubu i jego akademii. Omówią oni dotychczasową działalność WOWP, a także poinformują o planach na przyszłość. Poruszą też m.in. tematy skali zaangażowania finansowego czy wykorzystania przekazywanych środków – czytamy na widzew.com.

Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy powstała w 2013 roku, ale jej działalność nabrała na sile po reaktywacji Widzewa dwa lata później. W 2017 roku inicjatywa została też sponsorem strategicznym akademii łodzian. Przez cały czas trwania, w ramach WOWP przekazano do klubu już ponad 600 tysięcy złotych.

Start jutrzejszej konferencji prasowej przewidziany jest na godzinę 11:00. Jej przebieg będzie transmitowany za pośrednictwem klubowej telewizji Widzew TV, my zaś zrelacjonujemy go na łamach WTM.

9
Dodaj komentarz

2 Comment threads
7 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
goldi70

Myślę, że bardziej potrzebna jest konferencja podsumowująca dotychczasowe wyniki sportowe jedynki jak i pracę trenera. Przed Nami 10 kolejka a jak do tej pory nie widać efektów pracy specjalisty od awansów. Dziwne jest też to, że w tym temacie Nasza Pani Prezes milczy a podobno lubi i chce rozmawiać. Może boją się co niektórzy podejmowania tego tematu. A może włodarze zadowoleni są z obecnej postawy drużyny i trenera? Tyle pytań a zero odpowiedzi.

Marcin

na szczęście myślenie nie jest Twoja najlepsza stroną

Tom87

Jakoś nie widziałem żeby jakiś prezes zabierał głos po 9 kolejkach gdzie strata do miejsca premiowanego awansem wynosi AŻ trzy punkty. Poza tym co by Cię zadowoliło i gdzie masz te pytania o których piszesz? Jakbyś nie wiedział to awans robi się po ostatniej kolejce nie po 9. Idąc dalej Twoim tokiem rozumowania to w City już powinno dojść do trzęsienia ziemi, bo szans na mistrza to oni już praktycznie nie mają(to akurat cieszy).

138

Gramy słabo jak na kasę wypieprzaną przez zarząd, ale mamy kontakt z czołówka, seria 2-3 zwycięstw i wskakujesz pare miejsc wyżej. Nie ma co aż tak panikować. Zaraz po meczu w ferworze emocji wiadomo, nerwy puszczają, ale tak na spokojnie, to bez przesady.
Będziesz miał wywiad z Pajączek pewnie na laczynaspasja bo B. Stańdo ma z prezes gadać.

Ref

Kolego pytam się gdzie ty byłeś jak widzew grał w byczynie

Kulkul

No i czego właściwie oczekujesz? Że wyjdzie prezes Pajączek na środek sali i zacznie się biczować krzycząc jak to jest źle a trener Kaczmarek w tym czasie będzie krzyżowany z tyłu na planszy ze sponsorami? Myślisz że oni nie wiedzą że wynik jest poniżej oczekiwań? Myślisz że nic z tym nie robią w klubie? Będziesz szczęśliwy kiedy z ich ust usłyszysz coś co wszyscy dobrze wiemy? JEST WYNIK PONIŻEJ OCZEKIWAŃ A WSZYSCY PRACOWNICY KLUBU DWOJĄ SIĘ I TROJĄ ŻEBY ZMIENIĆ TEN STAN RZECZY – proszę masz streszczenie swojej wymarzoenj konferencji prasowej, specjalnie dla Ciebie. No chyba że marzy Ci się… Czytaj więcej »

tomgru

Żeby awansować to trzeba średnio zdobywać 2 pkt na mecz. Obecnie mamy 1,67 pkt na mecz co i tak nie jest złym wynikiem. Mroczkowski miał średnią 1,85 ale pracował on w 27 meczach. Wymieniono połowę zespołu, wiec potrzeba czasu by drużyna się zgrała. Kluczowe mecze to będą te z października i listopada, bo one pokażą dopiero potencjał drużyny (przyjdzie zmęczenie, kartki, kontuzje), więc niektóre zespoły nie mające równej kadry zaczną tracić punkty. A Widzew stać by zdobywać średnio 2 pkt na mecz. Na 5 meczy powinniśmy zdobywać 10 pkt (jeśli wygramy we Wronkach to tyle właśnie zdobędziemy w 5 ostatnich… Czytaj więcej »

Krzysztofpiastòw

Tak 2 punkty średniej to klucz do sukcesu.
Z kolei z ławką to akurat my mamy większy problem niż inni,Ameyaw jako zamiennik młodzieżowca to najbardziej widoczna bolączka, Mandiagu, Turzyniecki, Radwański czy Zieleniecki (traktuje go jak rezerwowego) to też nie mniejsze lebiegi.
PS. Zobacz jaką zmianę dał młodzieżowiec Garbarni.

Nepomucen

Przy okazji, w nawiązaniu do zdjęcia zdobiącego artykuł…
Czy bannery na ogrodzeniu treningowego boiska na Łodziance możnaby podwiesić na innej wysokości, aby nie zasłaniały placu gry? Lub przewiesić na wschodnią stronę ogrodzenia, gdzie teoretycznie obserwatorzy nie mają wejścia ze względu na obsunięcie skarpy? Mam nadzieje, że przeczyta to ktoś „decyzyjny” i podejmie działanie :) tym bardziej, że w chwili obecnej i tak konieczna jest interwencja – bannery WOWP poobrywały się w niektórych miejscach i wygląda to bardzo niekorzystnie.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress