Jutro prezentacja partnera technicznego

26 czerwca 2018, 13:56 | Autor:

Choć zawodnicy Widzewa przebywają jeszcze na urlopach, przy Piłsudskiego sporo się dzieje. W zeszłym tygodniu zorganizowano dwa spotkania z mediami, a kolejne planowane jest na środę. Poznamy na nim nowego partnera technicznego.Przez ostatnie dwa i pół roku łódzką drużyną ubierała firma „Zina”. Współpraca od początku rodziła pewne tarcia, ponieważ klubowi nie do końca udało się dopracować z dostawcą mechanizmy dystrybucji sprzętu. Później się to poprawiło i w ostatnim czasie nie było już tak dużego narzekania.

Nie zmienia to faktu, że w Widzewie chcieli dać szansę innym firmom i do klubu zaczęły spływać oferty. Jak zapewniają działacze, wybrano najkorzystniejszą, choć oficjalnie nikt nie zdradzi, o którego producenta chodzi. Niestety, pocztą pantoflową nazwa przypuszczalnego nowego partnera technicznego zaczęła wypływać już przed kilkoma tygodniami.

Formalne zaprezentowanie dostawcy sprzętu dla zespołu ma nastąpić w środowe popołudnie. Najprawdopodobniej będzie ono połączone z pokazaniem wzoru koszulek, w jakich piłkarze Radosława Mroczkowskiego będą występowali w II lidze.


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress