Jutro ruszają zapisy na mecz z Odrą

8 czerwca 2021, 19:00 | Autor:

W niedzielne popołudnie na stadionie przy al. Piłsudskiego rozegrany zostanie ostatni w tym sezonie mecz Widzewa Łódź. W spotkaniu z Odrą Opole będą mogli wziąć udział kibice, więc jutro w południe ruszą na nie zapisy – poinformowała przed chwilą oficjalna witryna klubowa widzew.com.

Podobnie jak podczas dwóch poprzednich starć, pierwszeństwo w rezerwacji wejściówki mają posiadający karnety członkowie powiązanego z Wielką Orkiestrą Widzewskiej Pomocy Klubu 1910. W dalszej kolejności, miejsca przydzielane będą tym karnetowiczom, którzy w tym sezonie zgłosili się na mniejszą liczbę pojedynków łodzian. Największe szanse będą mieli więc ci, którzy w bieżących rozgrywkach nie zasiedli jeszcze ani razu na trybunach stadionu.

Zapisy rozpoczną się jutro o godzinie 12:00 i prowadzone będą za pośrednictwem systemu biletowego znajdującego się TUTAJ, a potrwają do czwartku, do godziny 22:00. W piątek o godzinie 9:00 wejściówki przypisane do konkretnych karnetów, uruchomiona zostanie również możliwość bezpłatnego przepisania miejsca na innego posiadacza abonamentu. W tym samym czasie rozpocznie się otwarta sprzedaż biletów, oczywiście o ile cokolwiek pozostanie w puli.

Mecz z opolanami będzie mogło obejrzeć 25% pojemności „Serca Łodzi”, czyli dokładnie 4360 fanów. Co ciekawe, ostatnio wyjątek od tej reguły uczyniły GKS Katowice i Radomiak Radom, które otrzymały zgodę na wpuszczenie poza limitem osób w pełni zaszczepionych, tak jak ma to miejsce w przypadku innych imprez, takich jak choćby wesela. Widzew poinformował jednak, że po przeprowadzonych konsultacjach w przypadku łódzkiego klubu w mocy pozostanie wcześniejsza decyzja, więc żadne dodatkowe wejściówki nie będą dostępne.

Więcej informacji na temat zapisów na spotkanie z Odrą znajduje się W TYM MIEJSCU.

Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
30
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x