Kadra Widzewa na mecz z ŁKS

3 listopada 2017, 11:58 | Autor:

Poznaliśmy już nazwiska piłkarzy, którzy znaleźli się w kadrze Widzewa na sobotni mecz z ŁKS Łomża. W porównaniu do spotkania z Polonią Warszawa, w osiemnastce nastąpiły dwie zmiany.Dostępny do gry jest znów Adam Radwański, który przed tygodniem musiał pauzować za kartki. Z tego samego powodu ze składu na mecz z łomżanami wypadło jednak dwóch innych zawodników – Radosław Sylwestrzak i Marcin Miller.

Brak tego pierwszego może nastręczyć trenerowi Franciszkowi Smudzie kłopotów – w sobotę na ławce nie będzie miał bowiem żadnego nominalnego środkowego obrońcy. W pucharowym meczu z Termami Nerem Poddębice na tej pozycji wystąpił Kamil Tlaga i to prawdopodobnie on wejdzie na boisko w razie problemów podstawowej dwójki stoperów.Po kilku meczach nieobecności do kadry wrócił Dawid Kamiński. Poza osiemnastką standardowo znaleźli się za to Konrad Reszka, Bartłomiej Gromek i Sebastian Olczak. Nie ma też wciąż niezdolnego do gry Bartłomieja Niedzieli.

Kadra Widzewa na mecz z ŁKS:

Bramkarze
Maciej Humerski, Patryk Wolański

Obrońcy
Damian Kostkowski, Marcin Kozłowski, Marcin Pigiel, Bartłomiej Rakowski, Kamil Tlaga, Sebastian Zieleniecki

Pomocnicy
Kacper Falon, Dawid Kamiński, Maciej Kazimierowicz, Aleksander Kwiek, Daniel Mąka, Mateusz Michalski, Mateusz Ostaszewski, Adam Radwański

Napastnicy
Daniel Gołębiewski, Daniel Świderski


Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x