Kibice wybrali Piłkarza Października!

3 listopada 2017, 17:36 | Autor:

Duża niespodzianka w głosowaniu na Piłkarza Października! Decyzją kibiców tytuł też wędruje do Kacpra Falona, który tylko raz w tym sezonie ligowym wybiegł na boisko w wyjściowej jedenastce. Pomocnik pokonał czterech innych graczy.Falon, który w ubiegłym miesiącu strzelił dwa ligowe gole, jeden na wagę remisu, drugi zwycięstwa, zdobył aż 60% głosów! Zdeklasował tym samym całą konkurencję! To największa dotychczasowa różnica. Na drugim miejscu w naszej zabawie uplasował się Michał Miller, laureat sierpniowego konkursu. Trzecie miejsce zajął natomiast Sebastian Zieleniecki.

Warto podkreślić także niezły wynik innego debiutanta w plebiscycie – Marcina Pigiela. 9% głosów dało mu czwarte miejsce, tuż przed zwycięzcą wrześniowego odcinka – Danielem Mąką.

Wyniki głosowania na Piłkarza Października:

1. Kacper Falon – 60% głosów
2. Michał Miller – 14%
3. Sebastian Zieleniecki – 12%
4. Marcin Pigiel – 9%
5. Daniel Mąka – 5%

Gratulujemy Kacprowi docenienia jego starań przez fanów i życzymy równie udanego listopada. Pamiątkowa statuetka trafi do widzewiaka tradycyjnie z rąk prezesa Przemysława Klementowskiego.


Dziękujemy wszystkim czytelnikom za oddane głosy. Zapraszamy za miesiąc, gdy wybierać będziemy najlepszego widzewiaka w listopadzie!

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x