Kasia Jędrasiak już po udanej operacji!

2 maja 2020, 16:43 | Autor:

W zeszłym roku w widzewskim środowisku głośno było o małej Kasi Jędrasiak, która cierpiała na wrodzoną wadę serca, a do przeżycia potrzebowała bardzo drogiej operacji w Stanach Zjednoczonych. Miło nam poinformować, że dziewczynka jest już po udanym zabiegu!

Przypomnijmy, że w zbiórkę środków dla Kasi zaangażowało się wielu przedstawicieli widzewskiej rodziny, z klubem i piłkarzami na czele. Swoją cegiełkę dołożył również WTM, który wraz z Widzewską Emigracją zorganizował kilka aukcji ciekawych przedmiotów. Zaangażowanie w pełni się opłaciło, bo w listopadzie udało się zebrać wymaganą kwotę – blisko pięć milionów złotych!

Dziewczynka wyjechała do Stanów Zjednoczonych, ale z powodu epidemii koronawirusa jej operacja nieco się opóźniła. Ostatecznie udało się ją przeprowadzić z 1 na 2 maja polskiego czasu – czytamy na widzew.com. Trwający kilka godzin zabieg zakończył się sukcesem! Kasia na razie przebywa w śpiączce, ale w najbliższych dniach powinna powoli dochodzić do zdrowia, a gdy będzie to już możliwe – wrócić z rodziną do Polski.

Śmiało można stwierdzić, że kibice Widzewa dali czterolatce nowe życie! Bardzo cieszymy się, że również nasz portal mógł się w choć minimalnym stopniu się do tego przyczynić. To z cała pewnością nie było nasze ostatnie słowo, bo już w poniedziałek rozpoczniemy kolejną charytatywną licytację – tym razem dla doskonale już Wam znanej Zuzi Kaproń. O szczegółach poinformujemy w osobnym wpisie, ale już teraz zachęcamy do wzięcia udziału!

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Szymon
4 lat temu

Dużo zdrówka dla Kasi!
Miejmy nadzieję, że niedługo wszyscy zobaczymy się w Sercu Łodzi.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x