Kibice Piasta przyjadą pociągiem specjalnym

17 marca 2024, 12:00 | Autor:

Przed nami przerwa reprezentacyjna oraz wielkanocne spotkanie z Koroną Kielce, a tymczasem ciekawie zapowiada się kolejny domowy mecz z Piastem Gliwice. Goście z Górnego Śląska organizują na ten wyjazd pociąg specjalny.

W poprzednim sezonie sympatycy Piasta nie mieli możliwości zaprezentować się oficjalnie w sektorze gości podczas wiosennego pojedynku obu ekip. W związku ze zniszczeniami trybuny dla przyjezdnych po spotkaniu z Lechem Poznań, sektor został zamknięty. Dzięki uprzejmości fanów Widzewa, w skromnej grupie zasiedli na „Niciarce”.

Inaczej będzie w kwietniowej serii gier, gdyż fani z Gliwic organizują na wyjazd pociąg specjalny. Koszt za przejazd oraz bilet wyniesie:przez dwa pierwsze tygodnie zapisów – 150 złotych, trzeci tydzień zapisów – 160 złotych, czwarty tydzień zapisów – 175 złotych.

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
3 miesięcy temu

Zapraszamy Piast w dobrej liczbie!!!

Chris
Odpowiedź do  Marcin
3 miesięcy temu

Dzięki!

rudy 102
Odpowiedź do  Marcin
3 miesięcy temu

Każdy kibic powinien mieć możliwość obejrzenia meczu swojej drużyny, bez względu na to gdzie gra. Wkurwiają mnie kluby, które nie przyjmują kibiców gości, bo coś wymyślają, a to remont stadionu, a to brak sektora, a to brak zabezpieczeń czy infrastruktury, czy inne pierdoły. Taki klub nie powinien dostać licencji, bo stadion nie spełnia wymogów organizacji meczu. Nauczyliby się szanować kibiców, a nie, że nie wpuszczamy i kłopot z głowy, a ten śmieszny pzpn toleruje to i nic z tym nie robi. Ciekawe jakby na mecz międzypaństwowy nie wpuścili kibiców z innego państwa, bo by mieli taki kaprys, śmiechem by ich… Czytaj więcej »

Oksymoron
3 miesięcy temu

Pociag specjalny to w ich przypadku stwierdzenie na wyrost, tu wystarczy co najwyzej szynobus.

kibic
Odpowiedź do  Oksymoron
3 miesięcy temu

A co cię tak dziwi ??? To jest Górny Śląsk i taki mało znany szczególnie we wcześniejszych latach Piast ma w koło siebie takie wielkie kluby z dużymi tradycjami jak Ruch,Górnik,Katowice i kibice wybierali kibicowanie takim klubom

chudy
3 miesięcy temu

Wpadajcie w jak najlepszej liczbie Piastunki

Rafik
3 miesięcy temu

Ciekawe czy McDonalda odwiedzą po drodze :)

Stary trep
Odpowiedź do  Rafik
3 miesięcy temu

Nie rozumiem skąd te podśmiechujki. W drugiej połowie lat osiemdziesiątych na niektórych wyjazdach było na po kilka osób , kiedyś w Poznaniu było nas ok 20 i trzeba było uciekać z trybuny . Jak na wyjeździe uzbierało się 100 to już nieźle . Tylko na 7egłą zawsze była mobilizacja . Szanujcie kibiców innych drużyn oni mają prawo tak samo kibicować .

Last edited 3 miesięcy temu by Stary trep
Rych
3 miesięcy temu

Wszyscy trzej?

9
0
Would love your thoughts, please comment.x